UFC

Dana White spotka się z Conorem McGregorem jeszcze w tym miesiącu!

on

Wszystko wskazuje na to, że w końcu dojdzie do spotkania między Dana White’em a Conorem McGregorem.

O nowej dacie spotkania poinformował sam Dana, który podczas wywiadu z TMZ.com ujawnił, kiedy zamierza spotkać się z Irlandczykiem.

On i ja spotykamy się 18 czerwca. Nie wiem, co się stanie. Nie wiem, co zaplanował Conor. Nie wiem, nad czym pracował Conor i jego zespół.

Conor od czasu pamiętnego „Money Fight” z Floydem Mayweatherem nie brał udziału w żadnej walce. Już prawie dwa lata trwa jego przegra od MMA. Ostatni raz w oktagonie wystąpił w 2016 roku, kiedy na gali UFC 205 pokonał Eddiego Alvareza i został tym samym posiadaczem dwóch pasów mistrzowskich.

Szybki powrót Irlandczyka do klatki może utrudnić trwający proces przeciwko jego osobie. Przypomnijmy, że Conor McGregor został aresztowany za atak na bus na Brooklynie. Do spotkania miało dojść dużo wcześniej, bo podczas UFC w Liverpoolu, ale ostatecznie z nieznanych powodów do niego nie doszło.

About Bartek Potępski

W MMA zakochany od pierwszych gal KSW. Miłośnik UFC, Cage Warriors, ACB. Największy samozwańczy fan Conora McGregora w Polsce. Ulubieni zawodnicy to jeszcze: Joanna Jędrzejczyk, Brian Ortega, Stipe Miocić, Jon Jones i Justin Gaethje.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *