Świat

Dana White z przewidywaniami sprzedaży PPV gali UFC 229

on

Sternik UFC, Dana White wyraził swoje przewidywania na temat sprzedaży PPV, nadchodzącej gali UFC 229, gdzie w walce wieczoru zmierzy się Khabib Nurmagomedov i Conor McGregor.

Uważam, że sprzedamy 2 miliony PPV.

– powiedział dla TSN Sports.

White skomentował również negocjacje odnośnie walki Conora z Khabibem. Wygląda na to, że bardzo łatwo doszło do porozumienia by tą walkę stworzyć.

Naprawdę nie było problemów z zestawieniem tej walki. To właśnie Conor McGregor jest tak międzynarodową supergwiazdą. Ten facet walczy z każdym, o każdej porze. Po dwuletniej przerwie wychodzi z cienia i chce, aby był Khabib, ten Khabib, który jest niepokonany i oczywiście zniszczył wszystkich przed sobą, chce teraz tej walki i chce bronić swojego tytułu przeciwko Conorowi McGregorowi.

Jeśli UFC 229 sprzeda 2 miliony PPV, jak White przewiduje, będzie to największa sprzedaż w historii UFC. Obecnie 1 miejsce pod tym względem ma UFC 202, na której czele stanął rewanż Conora McGregora z Natem Diaza (1 600 000 PPV). McGregor był także drugim i trzecim „sprzedawcą” co do wielkości PPV w historii UFC: UFC 196, którego zwieńczeniem była jego pierwsza walka z Diazem (1 317 000 PPV) i UFC 205, na czele z jego wygraną i odebraniem pasa wagi lekkiej Eddiego Alvareza (1 300 000 PPV ).

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *