Świat

Daniel Comier odpowiada na zaczepki Alexandra Gustafssona w stronę Luke’a Rockholda

on

Daniel Comier i Alexander Gustafsson znają się dość dobrze. Obaj mierzyli się ze sobą na UFC 192, gdzie górą był Amerykanin.

Od czasu porażki z DC, Gustafsson stoczył dwie, wygrane walki i po odniesionej kontuzji, teraz planuje powrócić do octagonu. Ostatnio Szwed zaprosił do walki Luke’a Rockholda, który ma w planach starty w kategorii półciężkiej oraz przestrzegł go przed realizacją tych planów. Na taką wypowiedź Alexa odpowiedział sam mistrz wagi półciężkiej, który wiele lat spędził z Rockholdem na macie w AKA.

Niezły timing Alexander (kopanie leżącego). Mam lepszy pomysł, on nie będzie walczył z Tobą w kolejnej walce. Będzie walczył z Robertem Whittakerem, takie rzeczy się zdarzają, prawda? Straciłeś swoją szansę na walkę o pas!

Jeden z fanów napisał, że starcie DC z Gustafssonem było bardzo wyrównane, oraz to, że Szwed o mal nie posłał go na deski. Daniel odpowiedział:

 

To było trudne, ponieważ walczyłem z nim w tak sposób. Mogłem sprawić, by cała walka wyglądała jak runda 1. Pomyśl o tym. Przegrał ze mną 5-cio rundową walkę. Pod koniec walki chciał jeszcze obalać lol

 2015 był dla mnie dużym rokiem. W taki sposób w jaki wygrałem pas, ten cały fałszywy mistrz twierdził, że miałem coś do udowodnienia. Musiałem zrobić to lepiej niż Jones. Zrobić coś aby spróbować wyjść z cienia. Więc walczyłem z nim w ten sposób. Znów zawalczymy a on przeleży na plechach całą walkę.

Co do Rochholda to nadal nie wiadomo, czy rzeczywiście zmieni on kategorię wagową, czy może pozostanie w obecnej, by jeszcze raz spróbować sięgnąć po złoto.

 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *