Świat

Daniel Cormier: Dla Khabiba nie była to promocja walki, to było naprawdę osobiste

on

Nie milkną echa po minionej gali UFC 229 a właściwie po tym co stało się po walce wieczoru.

Przypomnijmy, że Khabib pokonał Conora, broniąc pasa wagi lekkiej, jednak po walce doszło do ostrych zamieszek z udziałem głównie mistrza.

Cała sytuacja była komentowana przez wielu zawodników i ekspertów, teraz także przez przyjaciela mistrza, Daniela Cormiera.

Hej, dwie złe rzeczy nie są tu właściwe. Conor na to nie zasłużył. Nikt na to nie zasłużył. Ale niektóre rzeczy nie służą do promocji walki. Religia, rodzina, kraj. Rzucanie rzeczami na Brooklynie. Dla Khabiba nie była to promocja walki, to było naprawdę osobiste. Zróżnicowany człowiek kultury. Do kitu.

Nie ulega wątpliwości, że całą otoczkę i promocję wokół walki, szczególnie tą tworzoną przez Conora. Wiemy, że wydarzenia po walce nie obejdą się bez poważnych konsekwencji dla obu stron.Khabibowi grozi nawet utrata pasa, jednak jak będzie zobaczymy.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *