News

Daniel Cormier: To największa walka mojego życia!

on

W lipcu tego roku Daniel Cormier (20-1) stanie przed szansą zdobycia tytułu wagi ciężkiej UFC, na jego drodze jednak stanie obecny mistrz tej kategorii – Stipe Miocić (18-2).

DC nie ukrywa, że jest zachwycony szansą, jaką dało mu UFC i zaznacza, że ten pojedynek pomoże mu zapisać się na kartach historii MMA. Amerykanin udzielił wywiadu serwisowi FloCombat, w którym opisał swój najbliższy pojedynek.

To największa walka mojego życia. Największa walka, w którą kiedykolwiek byłem zaangażowany. Do tej pory miałem swój udział w kilku największych walkach w historii UFC. Walczyłem podczas UFC 182, moja walka była ważną częścią UFC 200, początkowo miała to być walka wieczoru. Byłem też ważnym elementem gali UFC 214, a teraz jeszcze to. Byłem zaangażowany w niezwykle ważne chwili w historii tego młodego sportu. To dla mnie zaszczyt. UFC musi mi ufać, ponieważ systematycznie wystawia mnie przy takich wydarzeniach. Wiedzą, że zawsze się pojawię i zrobię co do mnie należy.

Po krótkiej chwili DC odniósł się również do wyzwania, jakie się przed nim znajduje, czyli o szansę na zapisanie się w kartach historii mieszanych sztuk walki.

Rzadko pojawiają się w życiu szansa na to, żeby zrobić coś wyjątkowego. Szanse na zrobienie czegoś, co przejdzie do historii. Takie chwile są zbyt ważne, żeby sobie je odpuszczać.

Walka zaplanowana jest na galę UFC 226, która odbędzie się 7 lipca w Las Vegas.

About Bartek Potępski

W MMA zakochany od pierwszych gal KSW. Miłośnik UFC, Cage Warriors, ACB. Największy samozwańczy fan Conora McGregora w Polsce. Ulubieni zawodnicy to jeszcze: Joanna Jędrzejczyk, Brian Ortega, Stipe Miocić, Jon Jones i Justin Gaethje.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *