News

Daniel Cormier i Stipe Miocic wspólnie wynegocjowali swoje wynagrodzenia za walkę w lipcu!

on

Podczas lipcowej gali UFC 226 w Las Vegas dojdzie do pojedynku dwóch gigantów. Naprzeciw siebie staną mistrz wagi ciężkiej UFC Stipe Miocic i mistrz wagi półciężkiej Daniel Cormier.

Daniel Cormier przyznał, że jeszcze przed oficjalnym potwierdzeniem walki, spotkał się ze Stipe, aby wspólnie ustalić finansowe warunki walki.

DC w rozmowie z FloCombat.com powiedział:

Rozmawiałem z nim. Rozmawiałem ze Stipe, zadzwoniłem do niego. Wiadomo, fantastyczny gość, spędziliśmy razem trochę czasu, świetny mistrz, prawdziwy filar swojej społeczności. Mógłbym bez końca o nim opowiadać. Tak czy inaczej, powiedziałem Stipemu, że za 500 tys. $ nie będę z nim walczyć. Rzuciłem większą liczbą i powiedziałem, że za takie pieniądze mogę walczyć ze Stipe Miocicem. Odpowiedział: „Uwielbiam cię, kurwa!”. Tak powiedział. Zgodziliśmy się, że za odpowiednią kwotę trzeba będzie to zrobić. Jego żona w tle tylko krzyknęła: „Tak, DC!”.

Również na temat całego zajścia wypowiedział się mistrz wagi ciężkiej.

Chciałem się upewnić, że od strony finansowej i każdej innej wszystko gra.

– przyznał Miocic, potwierdzając rozmowę z Cormierem.

To będzie super walka, więc muszę mieć pewność, że finansowo wszystko będzie odpowiednio i że moja żona też jest na tak. I mieć pewność, że z jego (DC) strony też jest wszystko w porządku. To dwukierunkowa ulica. Razem byliśmy na tak. Zróbmy to. Skoro tego chcą fani, zróbmy to.

W dalszej części wywiadu Cormier przyznał, że nie ma nic do swojego przyszłego rywala i walka będzie na tle czysto sportowym.

W tej walce nie ma mowy o złej krwi.

– powiedział Cormier.

Tu nie chodzi o osobistą rywalizację. Nic z tych rzeczy. To sportowe starcie dwóch najcięższych mistrzów, które pokaże, kto skończy z pasem. I to wszystko.

Gala UFC 226 odbędzie się 7 lipca w Las Vegas.

źródło: flocombat

About Bartek Potępski

W MMA zakochany od pierwszych gal KSW. Miłośnik UFC, Cage Warriors, ACB. Największy samozwańczy fan Conora McGregora w Polsce. Ulubieni zawodnicy to jeszcze: Joanna Jędrzejczyk, Brian Ortega, Stipe Miocić, Jon Jones i Justin Gaethje.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *