Świat

Darren Till gotowy do powrotu do Octagonu: ” Chcę walki z Gunnarem Nelsonem w Dublinie”

on

Darren Till powoli szykuje się do powrotu do walk w UFC. Brytyjczyk obrał już sobie potencjalnego rywala i galę, na której chce zawalczyć.

Till po raz ostatni był widziany w Octagonie w wygranym starciu z Donaldem Cerrone na UFC w Gdańsku. Teraz Brytyjczyk planuje powrót na galę w Dublinie, która odbędzie się 27 maja. Jako rywala, wybrał sobie Gunnara Nelsona, co zdradził w rozmowie z mmanytt.com.

Brzmi nieźle. Tak, będę w stanie się dopasować, a wtedy będę mógł udać się prosto do klatki, aby wygrać. Wygrywam w maju, wygrywam ponownie, a potem walczę o tytuł. To nie zaczęło się jeszcze jako idealny rok, bo byłem chory i myślałem, że mogę zawalczyć w marcu, ale wyszło jak wyszło. Właśnie teraz chcę trenować i dopasować się do terminy.

Jeśli Thompson podejmie walkę, będę walczył z Thompsonem. Nawet w Dublinie będę walczył z Gunnarem, zróbmy to. Będę walczył z Gunnarem w Dublinie.

Sądzę, że przez następne 3 tygodnie znowu będę sprawny, a potem będę gotowy do walki. Jeśli zarezerwują mi walkę w ciągu najbliższych 3 tygodni, będę gotowy do niej w ciągu 6,7 lub 8 tygodni. Będę gotowy. Wiem, że będę gotowy.

Jak widać Till ma na oku więcej niż jednego rywala jednak najbliżej mu do walki właśnie z Nelsonem. Co ciekawe trener John Kavanagh jakiś czas temu sugerował, że taka walka może odbyć się na UFC w Londynie 17 marca, jednak Darren Till nie planował pojedynku na tej gal z powodu problemów zdrowotnych.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *