News

Darren Till: Nie dotarłbym tutaj bez samolubstwa! 

on

Darren Till po raz kolejny musiał odpowiedzieć na lawinę krytyki, która spadła na niego po tym jak ujawnił, że od dawna nie widział się z córką oraz, że nie widuje się ze swoją przebywającą w siódmym miesiącu ciąży dziewczyną. Powodem jest chęć zbudowania swojej legendy w MMA.

Pojawiła się masa komentarzy z krytyką skierowaną w zawodnika z Livepoolu jednak ten zdaje się nic z tego nie robić. Tak opisuje całą sytuację.

Chodzi o bycie samolubnym do ósmego września. To zabawne, nawet moja dziewczyna się z tego śmieje i mówi przecież to nie o tobie!

To nie była jedyna wypowiedz zawodnika odnośnie rodzinnej afery. Po chwili dodał.

Moja dziewczyna i córką wiedzą, jak jest  naprawdę. Niektórzy po prostu muszę przestać się obrażać. Muszę być samolubem. A po walce przyjdzie czas na wakacje i na spotkania z córką. Obrażają się tylko ludzie, którzy chcą się obrazić. Ludzie po prostu nie wiedzą co to znaczy być wojownikiem. Za pięć tygodni całe moje życie sprowadzi się do tego jednego momentu. Te 15 lat przygotowywań. Nie dotarłbym tutaj bez samolubstwa! Pracuję bardzo ciężko i po drodze miałem wyboje i było wiele osób, które po prostu nie rozumiały powagi tej gry. Oni szukają jakiejkolwiek okazji aby się obrazić. To tylko internetowe trolle, które nie mają o niczym pojęcia.

Darren już 8 września stanie przed życiową szansą zdobycia tytuły mistrzowskiego w walce z Tyronem Woodleyem. Walka odbędzie się w Dallas przy okazji UFC 228.

About Bartek Potępski

W MMA zakochany od pierwszych gal KSW. Miłośnik UFC, Cage Warriors, ACB. Największy samozwańczy fan Conora McGregora w Polsce. Ulubieni zawodnicy to jeszcze: Joanna Jędrzejczyk, Brian Ortega, Stipe Miocić, Jon Jones i Justin Gaethje.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *