Świat

Derrick Lewis opowiada o swoim przygotowaniu kondycyjnym w walce o pas!

on

Derrick Lewis po znokautowaniu Alexandra Volkova wywalczył sobie miano do walki o pas mistrzowski. Zobaczmy jaki ma sposób na poprawę swojej kondycji.

Bardzo dobrze każdy pamięta ten nokaut w ostatnich sekundach walki, jaki zaserwował nam Derrick Lewis w starciu z Alexanderem Volkovem na gali UFC 229. Równie dobrze rozpoznawalny jest wywiad na świeżo po walce, gdy na pytanie czemu Lewis zdjął spodenki po nokaucie, ten odpowiedział „Bo jaja mi się zgrzały”. Dalsza część tego wywiadu przebiegała tak, że „Black Beast” oznajmił. iż nie jest gotowy na walkę o pas mistrzowski ze względu na jego kondycję. Jednak stało się tak, że ostatecznie przyjął on walkę na gali UFC 230 przeciwnikiem jego będzie mistrz kategorii ciężkiej Daniel Cormier. W najnowszym wywiadzie z portalem The Rich Eisen Show. Lewis opowiada jak będzie się przygotowywał do tej walki :

Zawsze byłem wersją 3X, teraz jestem wersją 2X ponieważ trochę zbijam kilogramy. Robiłem tylko cardio. Nawet uprawiałem seks. I seks bardzo pomaga moim biodrom. Wiem, że Daniel Cormier jest zapaśnikiem także muszę bardzo dobrze pracować biodrami. Więc sądzę, że seks bardzo pomaga moim biodrom.

Kilka razy uprawiałem seks w dniu walki. Chciałem zobaczyć czy mit o tym, że seks w dniu walki przeszkadza jest prawdziwy. No i nie jest, ponieważ byłem trochę śpiący w walce, ale wciąż miałem energię.

Myślę, że Cormier będzie chciał mnie zamęczyć, obalić kilka razy i przyspieszyć tempo. Myślę, że jestem na jego poziomie, lecz nie mogę tego powiedzieć ponieważ on jest zapaśnikiem olimpijskim i pewnie uważa, że właśnie nie jestem na jego poziomie.

Walka pomiędzy Derrickiem LewisemDanielem Cormierem odbędzie się na gali UFC 230 już za tydzień.

Jak myślicie kto wyjdzie z tego starcia zwycięsko, i czy zobaczymy poprawę w kondycji Czarnej Bestii?

About Przemek Frąckiewicz

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *