Świat

Dominick Cruz w kolejnej walce chce T.J’a : Przestań patrzeć na małych 125-funtowych chłopców

on

Były mistrz wagi koguciej UFC, Dominick Cruz, który stracił swój tytuł na rzecz Cody’ego Garbrandta chętnie chciałby stoczyć walkę rewanżową z obecnym mistrzem T.J’em Dillashawem.

Cruz krytykuje Dillashawa za chęć walki z Demetriousem Johnsonem i zachęca aby to z nim zawalczył mistrz.

Myślę, że to powinna być moja następna walka (z T.J’em). Ale … UFC grają w dziwne gry, gdzie chcą dać Dillashawowi trochę łatwiejszej walki, ponieważ nie chce on walczyć z kimś wymagającym, zaraz po tym, jak zdobył tytuł. On chce łatwej walki. Chce walczyć z kimś, kto pozwoli mu utrzymać ten pas trochę dłużej, zanim będzie miał naprawdę ciężką walkę. 

Dawaj TJ, jakbym cię pokonał, nie chciałbyś tego odzyskać? Przestań schodzić niżej i nie szukaj małych 125- funtowych chłopców .”Silly Dilly” tak go nazywam.

Taka walka się liczy. Każdy chce zobaczyć, czy on może mnie pokonać i wszyscy wiedzą, że ja mogę go pokonać. Dlaczego nie zobaczymy tego ponownie? Po prostu nie rozumiem, dlaczego nie miałoby do tego dojść . Zdecydowanie nie nienawidzę T.J’a Dillashawa ani żadnego z tych facetów. Dla mnie ta „gra” jest po prostu głupia. Na przykład, gdybym przegrał z kimś i utracił tytuł, chciałbym od razu walczyć ponownie. Chcę odzyskać moją porażkę z rąk Cody’ego, ale on przegrał i chcę teraz tego faceta, który jest mistrzem. Odbieram pas od T.J’a, a potem daję Cody’emu szansę . Tak powinno być, ponieważ przegrałem z Cody’m, więc zobaczmy, czy się poprawiłem.

Cruz był nieaktywny w octagonie przez cały 2017 rok. Miał on wystąpić na UFC 219 pod koniec roku a jego rywalem miał być Jimmie Rivera, jednak były mistrz został zmuszony do wycofania się z uwagi na złamanie ręki. Jednak jak sam zawodnik przyznaje może już lekko trenować.

Czy myślicie, że jeszcze w tym roku obejrzymy rewanż obu Panów?

Źródło: BJPenn

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *