Świat

Doniesienia! Justin Gaethje vs Alex Hernandez w planach na grudniową galę!

on

Starcie Justin Gaethje vs Alex Hernandez planowane jest na jedną z grudniowych gal UFC.

Justin Gaethje to były mistrz World Series Of Fighting w jego czterech pojedynkach dla organizacji UFC zawsze wychodził z bonusem za walkę wieczoru. Jak wiemy Amerykanin nigdy nie odrzuca żadnego wyzwania. Sam Justin chce walki w grudniu, jednak nie wskazał rywala.

Alex Hernandez  za pomocą twittera wyraził chęć podjęcia rękawic z szalonym Gaethje:

@Justin_Gaethje złap mnie w grudniu, @seanshelby @danawhite

26 letni Amerykanin ma na koncie 10 wygranych i tylko jedną porażkę 5 lat temu. W organizacji UFC  walczył dwa razy i z wszystkich z nich wyszedł zwycięsko. Ta walka byłaby bardzo elektryzującą walką w tej kategorii. O tym starciu poinformował Rodney James Edgar z MmaSoldier

Walka Justin Gaethje vs Alex Hernandez jest w planach, organizacja szuka daty tego pojedynku lecz obaj zawodnicy wyrażają chęci na walkę w grudniu. Co ciekawe Anthony Pettis również chciałby walczyć z Justinem Gaethje mimo przegranego ostatniego pojedynku na gali UFC 229 z Tonym Fergusonem.

Gaethje to bardzo utalentowany i szalony stójkowicz, który w organizacji UFC ma rekord 2 wygranych oraz 2 przegranych. Amerykanin nie miał łatwych pojedynków przegrywał tylko z Dustinem Poirierem oraz Eddiem Alvarezem. Każdy jego pojedynek czy wygrany czy przegrany był bardzo fascynujący i szalony.

Czy chcielibyście zobaczyć takie starcie?

About Przemek Frąckiewicz

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *