Świat

Dustin Poirier uniknie operacji. Powrót do treningów za 3 tygodnie!

on

Dustin Poirier, który na UFC 230 miał zmierzyć się z Natem Diazem będzie mógł już wkrótce powrócić do treningów.

Poirier wypadł z walki z Diazem z powodu kontuzji biodra. Zawodnik liczył, że obejdzie się bez operacji i rzeczywiście tak będzie. Na swoim tweeterze napisał, że za 3 tygodnie powróci do treningów.

Mam informacje, o którą wszyscy pytali. Nie muszę mieć operacji! Zostanę w LA i wstrzykną mi komórki macierzyste w moje biodro w poniedziałek. Do treningów powrócę za 3 tygodnie od tego czasu. Potem będę mógł wrócić już na 100%!

Chcę podziękować UFC za cierpliwość. Ustalimy termin spotkania. Wysłanie mnie do specjalisty na drugą opinię i zorganizowanie tego procesu poszło bardzo sprawnie. Naprawdę nie mogę się doczekać powrotu bez bólu!

Jak widać na początku przyszłego miesiąca Dustin będzie mógł zacząć trenować, jednak wątpliwe, że zobaczymy go w akcji jeszcze w tym roku.

Jak myślicie, czy UFC ponownie zestawi go z Diazem czy może sięgnie po innego rywala?

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *