Świat

Dustin Poirier: Walka z Diazem nie jest zagrożona

on

Nate Diaz na social mediach twardo stoi przy swoim, że do jego walki z Dustinem Poirierem nie dojdzie. Jak przekonuje jednak Amerykanin nie ma obaw, iż pojedynek ten nie dojdzie do skutku. Podczas programu The MMA Hour popularny „Diament” przekonuje, że UFC nie pozwoli, by doszło do takiej sytuacji.

Myślę, że jestem jednym walczącym gościem. Jeśli coś by się zmieniło, to myślę, że poinformowali by mnie o tym. Nic takiego nie słyszałem, że ma nie dojść do walki. Nate lubi dużo gadać, ale podpisał kontrakt. Nie znam go z tej strony, kiedy podpisał papier, a potem nie stawił się do walki. No chyba, że wyeliminowała go kontuzja. On lubi bardzo dużo klepać do mediów pomiędzy walkami, lecz kiedy podpisuje kontrakt i nie wyeliminuje go kontuzja zawsze wychodzi do pojedynku.

– powiedział Dustin Poirier.

W jednym z wywiadów dla TMZ rzekł ” Zobaczymy czy w ogóle zawalczę”, było to tuż lub już w trakcie konferencji na którą Nate Diaz był rzekomo spóźniony. Poirier za bardzo nie wiedział co było spowodowane absencją Diaza na początku konferencji prasowej.

Sądzę, że on był zły tym, że nie stawił się we właściwym czasie na konferencje i UFC w tym samym czasie ogłosiło pojedynek Khabiba z Conorem. Ci goście nawet nie pojawili się na tej promocji . Ja nie wiem, może oni zmarnowali swój czas promując tych gości, kiedy my tak naprawdę byliśmy na scenie. Oni nie rozmawiali o naszej walce, tylko o tej konkretnej. Jednak nie jestem pewny, że o to chodziło.

– stwierdził „Diamond”

Pojedynek Nate’a Diaza z Dustinem Poirierem zaplanowany jest na UFC 230, które odbędzie się w Madison Square Garden.

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *