Świat

Floyd Mayweather: Jeśli chcecie tej walki to na moich zasadach.

on

Nadal nie ma końca temat walki Floyda Mayweathera z Khabibem Nurmagomedovem na zasadach pięściarskich.

Po walce z Conorem McGregorem, Khabib wyzwał do walki niepokonanego, emerytowanego Mayweathera. Obaj od tamtej pory zaczepiali się nawzajem i mieli sobie wiele do powiedzenia. Teraz ponownie o temat zahaczył były pięściarz, który uważa, że jeśli ma do tego dojść, to tylko na jego zasadach.

Przyszli do mnie rozmawiać o walce z Khabibem. Khabib wyzwał mnie do walki, nie ja jego. Oni powiedzieli, że to ma się wydarzyć w Octagonie a ja powiedziałem „Powiedzcie mi tylko gdzie Khabib wykręcił dziewięć cyfr wcześniej w Octagonie. Jeśli nie zrobi tego, nie interesuje mnie walka z nim. Jeśli chcecie tej walki, to na moich zasadach. Na moich zasadach rozumiecie.

-powiedział Floyd dla TMZ.

On musi ze mną boksować. Jak już mówiłem zrobimy to po mojemu. Jestem Floyd „Money” Mayweather. Nawet jeśli ta walka się nie wydarzy to nić. Mam wspaniałe życie, domy w LA. Jestem na emeryturze i nadal żyję wspaniałym życiem.

 

Jak widać Floyd pozostaje nieugięty i chce aby walka była czysto bokserska.

Jak myślicie, czy kiedykolwiek dojdzie do tej walki?

 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *