Boks

Floyd Mayweather Jr. zabrał głos w sprawie walki z Conorem McGregorem oraz Khabibem Nurmagomedovem!

on

W wywiadzie dla MMAJunkie Mayweather wypowiedział się na temat zbliżającej się walki z  Tenshin Nasukawą. Zabrał też głos na temat ewentualnego rewanżu z Conorem McGregorem oraz superwalki z mistrzem UFC w wadze lekkiej, Khabibem Nurmagomedovem.

Floyd Mayweather rywalizował już z Conorem McGregorem w ringu. „Money” ostatecznie pokonał Irlandczyka w dziesiątej rundzie przez TKO w ich długo oczekiwanej walce w sierpniu 2017 roku. W związku z tym rewanż między Mayweathem a „Mystic Mac’iem” prawdopodobnie wzbudziłby ogromne zainteresowanie wśród fanów walki.

Drugi pojedynek z Conorem McGregorem to nie jedyny temat, o którym fani myślą MMA. Obecny mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov (27-0) również został wymieniony jako potencjalny przeciwnik dla Floyda Mayweathera. Pomimo ostatnich objaśnień i oczywistych zainteresowań, Floyd Mayweather zlekceważył pomysł walki z każdym z nich podczas czwartkowego spotkania z dziennikarzami.

Jestem twarzą okresu sportów walki. Niezależnie od tego, czy to boks czy MMA, jestem twarzą tego wszystkiego. Nawet nie martwię się o tych gości. Conor McGregor, on już wie, co się z tym stało. Khabib dużo gada. Jeśli [Khabib] chce się wyjść do ringi, zaopiekuję się nim

– powiedział Floyd

W kwestii zbliżającej się walki z Tenshinem Nasukawą na RIZIN FF 14 w dniu 31 grudnia, Floyd Mayweather insynuował, że konkurs to mniej niż walka amatorska.

To trochę jak walka amatorska, ale jednak nią nie jest. Nawet walki amatorskie idą na Twoje konto. To nie wpłynie na mój rekord

– stwierdził Mayweather

Czy Waszym zdaniem kiedykolwiek dojdzie do walk Floyda z McGregorem i Khabibem Nurmagomedovem?

About Piotr Górski

Fan ACA (daw. ACB), FNG i innych rosyjskich federacji. Zwolennik hasła "Less show, more fighting".

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *