Świat

Floyd Mayweather o potencjalnych występach w MMA: Kwoty będą szalone!

on

Emerytowany pięściarz, Floyd Mayweather Jr. nadal nie schodzi z ust świata sportu.

Wszystko za sprawą tematu jego potencjalnego debiutu w MMA, o którym mówi się już od zakończenia walki bokserskiej z Conorem McGregorem. Jak wiadomo boks to rozdział zamknięty dla „Money’a” i w grę wchodzi tylko MMA.

Jak wszyscy zapewne wiedzą, bycie na emeryturze jest wspaniałe. Przeszedłem na emeryturę, potem z niej wróciłem. Czy jest możliwe, żebym znów ponownie? Tak, ale jeśli tak się stanie, to będzie to octagon.

– powiedział Floyd na łamach „The Sun”.

Jeśli siądziemy do rozmów z Daną White’m i wymyślimy jakąś mega walkę, może jeden pojedynek, to wtedy mógłby to być rewanż z McGregorem. Możemy też podpisać kontrakt na kilka walk. Oczywiście o ile pieniądze będą się zgadzały. Musicie teraz rozmawiać o tym z moimi przedstawicielami. Oczywiście, kwoty będą szalone.

Mogę sobie zaprzeczać. Mogę też zmienić zdanie. Mogę zrobić wszystko, to na co mam ochotę. Nazywam się przecież Floyd Mayweather.

– zakończył.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *