Świat

Floyd Mayweather odpowiada na zaczepkę Khabiba: Wyjmijcie książeczkę czekową!

on

Jeden z najlepszych pięściarzy w historii, Floyd Mayweather postanowił odpowiedzieć na ostatnie słowa Khabiba Nurmagomedova.

Przypomnijmy, że Khabib wyraził chęć walki z Floydem Mayweatherem argumentując ją m.in. tym, że Floyd podczas walki z Conorem nie umiał „usadzić” go na deski, natomiast Khabib niemalże to zrobił (mocno naruszył szczękę Conora na UFC 229- przyp. red.).

Teraz „Money” postanowił odpowiedzieć na zaczepkę mistrza UFC.

CBS, Showtime i MGM Grand wyjmijcie książeczkę z czekami. Wejdźcie na stronę Leonarda Ellerbe’a, aby zobaczyć Khabiba Nurmagomedova, który rzuca mi wyzwanie.

Floyd po raz ostatni widziany był w ringu w sierpniu zeszłego roku, kiedy to pokonał Conora McGregora. Dość nie dawno zapowiadał swój powrót na walkę rewanżową z Mannym Pacquiao. Czy warto wierzyć słowom Floyda odnośnie walki z Khabibem? Ciężko powiedzieć, ponieważ Amerykanin już nie raz podsycał media, a kończyło się na niczym.

Jak myślcie dojdzie do walki mistrza UFC z byłym mistrzem boksu?

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

1 Comment

  1. Arkadio Moralez

    2018-10-16 at 20:52

    jakim byłym mistrzem??
    on jest nr 1 w swojej kategorii

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *