Babilon MMA

Grudniowa rozpiska gal MMA!

on

Zapraszamy na grudniową rozpiskę gal MMA. Będzie co oglądać.

KSW 46

Kiedy – 1 Grudzień (Sobota)

Gdzie – Gliwice, Polska

Walka wieczoru: Tomasz Narkun (15-2) vs Mamed Khalidov (34-5-2)

Bellator 211

Kiedy – 1 Grudzień (Sobota)

Gdzie – Genoa, Włochy

Walka wieczoru: Alessio Sakara (19-12) vs Kent Kauppinen (10-4)

UFC Fight Night 142

Kiedy – 1 Grudzień (Sobota)

Gdzie – Adelaide, Australia

Walka wieczoru: Junior Dos Santos (19-5) vs Tai Tuivasa (10-0)

Ponadto na gali zobaczymy reprezentanta naszego kraju:

Salim Touahri (10-2) vs Keita Nakamura (33-9-2)

ONE Championship: Destiny of Champions

Kiedy – 7 Grudzień (Piątek)

Gdzie – Kuala Lumpur, Malezja

Walka wieczoru: Agilan Thani (8-2) vs Kiamrian Abbasov (19-4)

LFA 56

Kiedy – 7 Grudzień (Piątek)

Gdzie – Prior Lake, USA

Walka wieczoru: Austin Hubbard (9-2) vs Killys Mota (11-0) – pojedynek o pas wagi lekkiej.

Cage Warriors 100

Kiedy – 8 Grudzień (Sobota)

Gdzie – Cardiff, Walia

Walka wieczoru: Jack Shore (9-0) vs Mike Ekundayo (7-0) – pojedynek o pas wagi koguciej.

UFC 231

Kiedy – 8 Grudzień (Sobota)

Gdzie – Toronto, Kanada

Walka wieczoru: Max Holloway (19-3) vs Brian Ortega (14-0) – pojedynek o pas wagi piórkowej.

Ponadto w drugiej walce wieczoru zobaczymy reprezentantkę naszego kraju:

Joanna Jędrzejczyk (15-2) vs Valentina Shevchenko (15-3) – pojedynek o pas wagi muszej kobiet.

Bellator 212

Kiedy – 14 Grudzień (Piątek)

Gdzie – Honolulu, Hawaje

Walka wieczoru: Brent Primus (8-0) vs Michael Chandler (18-4) – pojedynek o pas wagi lekkiej.

Babilon MMA 6

Kiedy – 15 Grudzień (Sobota)

Gdzie – Raszyn, Polska

Walka wieczoru: Paweł Pawlak (14-3) vs Daniel Skibiński (12-5) – pojedynek o pas wagi półśredniej.

 

WWFC 13

Kiedy – 15 Grudzień (Sobota)

Gdzie – Kijów, Ukraina

Walka wieczoru: Michał Pasternak (13-3) vs Roman Dolidze (5-0) – pojedynek o pas wagi półciężkiej.

Bellator 213

Kiedy – 15 Grudzień (Sobota)

Gdzie – Honolulu, Hawaje

Walka wieczoru: Llima-Lei Macfalrane (8-0) vs Valerie Letourneau (10-6) – pojedynek o pas wagi muszej kobiet.

Invicta FC 33

Kiedy – 15 Grudzień (Sobota)

Gdzie – Kansas City, USA

Walka wieczoru: Jinh Yu (7-3) vs Minna Grusander (6-2) – pojedynek o pas wagi atomowej kobiet.

UFC on FOX 31

Kiedy – 15 Grudzień (Sobota)

Gdzie – Milwaukee, USA

Walka wieczoru: Kevin Lee (17-3) vs Al Iaquinta (13-4-1)

UFC 232

Kiedy – 29 Grudzień (Sobota)

Gdzie – Las Vegas, USA

Walka wieczoru: Jon Jones (22-1) vs Alexander Gustafsson (18-4) – pojedynek o pas wagi półciężkiej.

Cris Cyborg (20-1) vs Amanda Nunes (16-4) – pojedynek o pas wagi piórkowej kobiet.

PFL 2018 #11: Championships

Kiedy – 31 Grudzień (Poniedziałek)

Gdzie – Nowy Jork, USA

Walka wieczoru: Ray Cooper III (17-5) vs Magomed Magomedkerimov (22-5) – walka o pas wagi półśredniej.

Josh Copeland (18-5-1) vs Phillipe Lins (13-3) – pojedynek o pas wagi ciężkiej.

Vinny Magalhaes (18-9) vs Sean O`Connell (20-10) – pojedynek o pas wagi półciężkiej.

Natan Shulte (14-3-1) vs Rashid Magomedov (22-2-1) – pojedynek o pas wagi lekkiej.

Steven Siler (32-17-1) vs Lance Palmer (16-3) – pojedynek o pas wagi piórkowej.

Louis Taylor (17-4-1) vs Abusupiyan Magomedov (22-3-1) – pojedynek o pas wagi średniej.

RIZIN 14

Kiedy – 31 Grudzień (Poniedziałek)

Gdzie – Saitama, Japonia

Walka wieczoru: Kanna Asakura (13-2) vs Ayaka Hamasaki (16-2) – pojedynek o pas wagi atomowej kobiet.

Ponadto zobaczymy reprezentantkę naszego kraju:

Justyna Haba (0-0) vs Shinju Nozawa-Auclair (2-0)

 

 

 

About Przemek Frąckiewicz

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *