Świat

Gustafsson o walce z Jonesem: Wiem, że mogę go pokonać

on

Jużna UFC 232 dojdzie do długo wyczekiwanego rewanżu pomiędzy Jonem Jonesem a Alexandrem Gustafssonem. Na szali ponownie znajdzie się pas wagi półciężkiej.

Obaj Panowie zmierzyli się ze sobą na UFC 165, gdzie po kapitalnym pojedynku górą był „Bones”, wygrywając decyzją sędziów. Teraz historia ma być inna….przynajmniej według Szweda.

Nawet jeśli przegrałem tamtą walkę, nauczyłem się z niej wiele. Po walce wiem, że mam właściwe umiejętności i jestem na jego poziomie. Wiem, że on nie jest nie do pokonania. Wiem, że krwawi i wiem, że mogę go pokonać.

-powiedział w wywiadzie dla UFC.com.

Jones i Gus powrócą do Octagonu po ponad rocznej przerwie. Szwed ostatni raz walczył w maju 2017 roku, kiedy to pokonał Glovera Teixeirę, jednak potem musiał pauzować z powodu kontuzji. Jon natomiast stoczył w lipcu 2017 walkę z Danielem Cormierem, jednak potem został złapany na dopingu i ukarany przez USADA.

Kto wygra walkę rewanżową?

 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *