Świat

Henry Cejudo: Na razie dobrze byłoby zobaczyć w walce ze mną kogoś innego, niż Demetriousa

on

Nowy mistrz wagi muszej, Henry Cejudo zanim ponownie zmierzy się z Demetriousem Johnsonem, chciałby walki z kimś innym w kategorii.

Cejudo uważa, że tak byłoby po prostu ciekawiej dla dywizji.

Zgodziłbym się na rewanż z Demetriousem jeśli spojrzeć na statystyczną stronę. Ale wiem, co UFC chce stworzyć. Ja musiałem czekać 2 i pół roku by zmierzyć się z DJ’em. Musiałem czekać. To też jest dobre, by w naszej kategorii wagowej stworzyć jakieś nowe scenariusze, które nie mają nic wspólnego z Johnsonem. Potrzebujemy nowych rzeczy w tej kategorii.

– powiedział w rozmowie z Arielem Helwanim.

Pomyślmy…powiedzmy, że Johnson pokona mnie w trylogii…ponownie, to nie zbuduje nam dobrego scenariusza. Myślę, że Demetrious zgodzi się ze mną. Myślę, że na razie dobrze byłoby zobaczyć w walce ze mną kogoś innego, niż Demetriousa Johnsona.

Wcześniej Cejudo wyrażał także chęć walki z mistrzem kategorii wyżej, czyli T.J’em Dillashawem, jednak póki co raczej do niej nie dojdzie.

Jak myślicie czy Mighty Mouse od razu otrzyma rewanż, czy może Henry zmierzy się z kims innym?

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *