Świat

Holloway vs. Ortega bliskie finalizacji na UFC 231!

on

Wygląda na to, że wkrótce możemy doczekać się walki Holloway vs. Ortega.

Obaj Panowie mieli walczyć na UFC 226, jednak z powodu problemów zdrowotnych, mistrz wagi piórkowej, Max Holloway musiał anulować swój występ. Innego rywala niż Hawajczyk, nie chciał także „T-City”, tak więc walka została przeniesiona, wtedy, na nieznany termin. Teraz najprawdopodobniej jest on już znany.

Jak podaje MMAJunkie, obaj zawodnicy są już po słownej umowie dotyczącej starcia na UFC 231, które odbędzie się 8 grudnia w Toronto.

Rok 2018 nie był udany dla mistrza. Miał on bowiem zmierzyć się na UFC 222 z Frankiem Edgarem, jednak wypadł z powodu kontuzji. Na UFC 223 miał walczyć z Khabibem Nurmagomedovem, jednak dzień przed galą kłopoty zdrowotne w związku ze zbijaniem wagi także nie dały mu wyjść do octagonu. Kolejne problemy pojawiły się przed obroną pasa na UFC 226, które także miały związek ze zbijaniem wagi.

Ortega natomiast w 2018 stoczył tylko 1 walkę, na UFC 222 pokonał przez TKO. Frankiego Edgara, czym zasłużył sobie na walkę właśnie o złoto wagi piórkowej.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *