News

Jan Błachowicz z ciętą ripostą dla mistrza UFC!

on

Daniel Cormier w trakcie gościny w The MMA Hour, w nieco szyderczy sposób wypowiedział się o Janku Błachowiczu, na co nasz Rodak postanowił odpowiedzieć Amerykaninowi w mediach społecznościowych.

A wszystko zaczęło się od skomentowania przez mistrza wagi pół ciężkiej, swojego byłego rywala Alexandra Gustafssona który także walczył z Janem Błachowiczem:

Wyglądał dobrze z Gloverem, ale on jest już trochę wolny, więc musiał przy nim wyglądać dobrze. W walce z Janem Błachowiczem dostawał lanie i musiał pójść w zapasy. Z Janem Błachowiczem! Zapasy? Z Janem Błachowiczem?!

– Powiedział drwiąco DC

Jan Błachowicz nie czekał długo z odpowiedzią i dodał Tweet na swoim profilu:

Dziękuję za twój „szacunek”. Prawda jest taka, że kiedy będę walczył z tobą, ty poszukasz obaleń… na kolanach już z szatni.

Czy w taki pojedynek kiedykolwiek się wydarzy? Kto wie, choć DC jest już dość blisko zakończenia kariery, więc Janek musiałby się pośpieszyć.

W kolejnej walce DC zmierzy się z mistrzem wyższej kategorii wagowej Stipe Miociciem. A Jana Błachowicza czeka rewanż z Jimim Manuwą na UFC Fight Night 127, 17 marca w Londynie.

Źródło: MMA Hour/ Twitter

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *