Świat

Jędrzejczyk nadal otwarta na walkę z Shevchenko: Jeśli to ma się wydarzyć, to jeszcze w tym roku

on

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC, Joanna Jędrzejczyk jest gotowa, aby rywalizować o pas wagi muszej. Spodziewany pojedynek byłby przeciwko Valentinie Shevchenko, która miała zmierzyć się z ówczesnym mistrzem Nicco Montano na UFC 228, zanim Montano „przegrała” z problemami zdrowotnymi dzień przed galą. UFC pozbawiło Montano tytułu, pozostawiając wolne miejsce w walce o pas.

Polka goszcząc w MMA Show u Ariela Helwaniego zdradziła, że bardzo chętnie zmierzy się z Kirgiską.

Zawszę chcę walczyć i UFC o tym wie. Jestem otwarta by iść kategorię wyżej i walczyć o pas z Valentiną Shevcheno. Jednak zobaczymy co się wydarzy. Nie mogę powiedzieć tak. Nie mogę powiedzieć nie, póki co. Nie wiem co się wydarzy. Jednak jeśli ta walka się wydarzy, to jeszcze w tym roku.

– powiedziała Joanna.

Jeśli rzeczywiście UFC doprowadzi do tego starcia, to będzie to miało ciekawe podłoże promocyjne, gdyż obie Panie rywalizowały ze sobą 3 razy podczas kariery w Muay Thai, wszystkie 3 walki wygrała Valentina.

Valentina to kilkukrotna mistrzyni Muay Thai i ja także. UFC wie, że jesteśmy w tym na 100 % i zawsze dajemy świetne walki na dobrych kartach. To jest to.

Jeśli fani tego chcą i UFC także, to to się wydarzy. Hej Valentina, wiem, że też tego chcesz. Ja jestem na to także otwarta, tak więc weźmy się do pracy!

Jak myślicie, dojdzie to walki Joanny z Valentiną? Jeśli tak i ma to być w tym roku, to na jakiej gali?

 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *