News

Joanna Jędrzejczyk broni Conora McGregora i krytyuje rosyjskiego dziennikarza [WIDEO]

on

Właśnie podczas kręcenie jednego z wywiadów padło pytanie odnośnie do nadchodzącego pojedynku między Khabiem Nurmagomedovem a wracającym do MMA Conorem McGregorem. Pierw było to pytanie związane z wytypowaniem wyniku walki jednak JJ wstrzymała się od odpowiedzi.

Kolejne pytanie miało na celu wyciągnięcie od Jędrzejczyk opinii na temat słynnego ataku Irlandczyka na autokar. Dziennikarz jednak nie zdołał dokończyć pytania, ponieważ prędko przerwała mu Polka i zaprosiła obok siebie przed kamery.

Podczas krótkiej rozmowy Polka poprosiła m.in. o opinie rosyjskiego dziennikarza na temat samego Conora McGregora. Rosjanin oznajmił, że według niego Irlandczyk jest dobrym zawodnikiem, ale nic poza tym. Dodał jeszcze, że Conora dodatkowo jeszcze dużo więcej gada.

JJ zapytała więc, czy czasem to nie Irlandczyk był posiadaczem dwóch pasów mistrzowskich UFC jako pierwszy zawodnik w całej historii i czy na pewno tylko dużo gada.

Mężczyzna w dalszej części bronił swojej opinii i po raz kolejny zapytał Polkę o prognozę tej walki jednak JJ ani myślała odpowiedzieć młodemu dziennikarzowi.

Tutaj cała rozmowa.

About Bartek Potępski

W MMA zakochany od pierwszych gal KSW. Miłośnik UFC, Cage Warriors, ACB. Największy samozwańczy fan Conora McGregora w Polsce. Ulubieni zawodnicy to jeszcze: Joanna Jędrzejczyk, Brian Ortega, Stipe Miocić, Jon Jones i Justin Gaethje.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *