Polska

Joanna Jędrzejczyk po walce z Shevchenko chce spróbować odzyskać pas wagi słomkowej

on

Już w grudniu, na UFC 231 Joanna Jędrzejczyk stanie przed historyczną szansą, zdobycia kolejnego pasa w kategorii kobiecej.

Polka jest byłą mistrzynią UFC w wadze słomkowej, a teraz ma szansę być nową w wadze muszej. W wywiadzie dla Przemysława Osiaka z Przeglądu Sportowego, Joanna zdradziła, że jeśli wygra tytuł na UFC 231 to i tak chce odzyskać pas wagi słomkowej.

Skupiam się teraz na walce z Valentiną, ale moim kolejnym krokiem za pewne będzie zrzucenie znów wagi i pójście do kategorii słomkowej, bo nadal myślę o tym tytule. Zobaczymy, gdzieś już mówiłam, że musiałam poczekać na wynik walki Kowalkiewicz vs. Andrade, jest teraz duże prawdopodobieństwo, że Jessica zawalczy z Namajunas i wtedy zobaczymy, poczynimy kolejne kroki. To jest taki wymarzony scenariusz dla mnie, zdobyć pas wagi muszej a potem odzyskać ten słomkowej.

-powiedziała JJ.

Joanna zdradziła także, że w przygotowaniach może pomagać jej Amanda Nunes, która już dwukrotnie mierzyła się z Shevchenko, dwukrotnie ją pokonując. Może to być bardzo istotne w przygotowaniach.

Jak myślicie, czy Jędrzejczyk napisze nowy rozdział w historii kobiecego MMA?

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *