Świat

Joanna Jędrzejczyk przed UFC 223: Odzyskam to, co należy do mnie!

on

Joanna Jędrzejczyk obiecuje, że 7 kwietnia odzyska utracony tytuł wagi słomkowej w pojedynku z Rose Namajunas.

Olsztynianka opowiedziała o tym, jak bardzo jest teraz skupiona na spłacie wiary, którą trenerzy z ATT ją obdarzyli, ponieważ uważa, że dołączenie do tego klubu to najlepsze co mogło się jej przytrafić.

Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu i oczywiście byłam u Grega Jacksona, w Kings MMA w Los Angeles, w Meksyku, w Elevation MMA w Denver, ale w końcu przeniosłam się do ATT i jak powiedziałem, to była najlepsza decyzja w mojej karierze. To będzie zaszczyt wygrać pas dla właścicieli, Dana Lamberta i wygrać ten pas jako zawodnik American Top Team, 7 kwietnia w Barclays Arena.

Joanna nie ukrywa, że do nadchodzącej walki z Rose jest skupiona jak nigdy wcześniej. Zapowiada także, że będzie świetnie przygotowana i odzyska utracone złoto.

Jestem teraz bardziej skupiona i nie ma dramatu w moim życiu, w moim życiu zawodniczki i skupiam się tylko na tym, żeby być lepszą. Tak wielu ludzi pytało mnie, czy mam współpracować z American Top Team i tymi samymi trenerami, odpowiedziałem, że tak, ponieważ nie zrobiliśmy nic złego. Byliśmy bardziej niż gotowi, aby wygrać tę walkę z Rose Namajunas. Wiem, że tak wielu ludzi mówiło o moich wymówkach i innych rzeczach, ale nie mam wymówek.

Jestem w tym biznesie od tylu lat i byłoby mi głupio, gdybym szukała wymówek. Przegrałam i przyjmuję to, a Rose jest mistrzynią i szanuję ją, ale tamtej nocy nie mogłam rywalizować i nie mogłam wygrać tego starcia z powodu tego, jak się czułam. Musiałam się uczyć i nadal uczę się, jak być cierpliwa, ponieważ wiem, że ten dzień nadchodzi. Odzyskam to, co należy do mnie, pas wagi słomkowej.

Czy Joanna odzyska pas kategorii słomkowej? Tego dowiemy się 7 kwietnia na UFC 223.

źródło: The 790 Ticket

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *