Świat

Joe Rogan: Cain Velasquez jest nadal najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej!

on

Komentator UFC Joe Rogan uważa, że to Cain Velasquez nadal jest najlepszym ciężkim na świecie.

Mimo, iż Cain Velasquez ostatnio widziany był w akcji ponad dwa lata temu, kiedy to na UFC 200 pokonał Travisa Browne`a, to nadal posiada miano najlepszego zawodnika królewskiej kategorii. Komentator organizacji UFCJoe Rogan w swoim poadcascie ” The Joe Rogan Experience” tłumaczy dlaczego właśnie jest nim Meksykanin:

Jest pewna myśl w wadze ciężkiej, a głównie waga 240 funtów. Jest to magiczna liczba, ponieważ na tę wagę masz wystarczająco dużo siły aby znokautować każdego, oraz masz więcej kondycji niż faceci ważący 265 funtów. A największy problem polega na tym, że nigdy nie było super potężnego sportowca który ważyłby 265 funtów.

Nigdy nie widzieliśmy Caina w wersji 265 funtów. W mojej skromnej opinii Meksykanin jest najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej jakiego kiedykolwiek widziałem. Powodem do tego jest, że właśnie Cain posiada nadludzką wytrzymałość i zdolność do nadania odpowiedniego dla niego tempa.

-powiedział Rogan.

Dodatkowo jego mentalność doprowadziła go na szczyt. Niestety zaczęły się kontuzje, te wszystkie obrażenia kręgosłupa doprowadziły go do wymuszonej operacji kręgosłupa, ale również barku i kolana. Mimo całego bólu on stał się zwierzęciem i podniosła się jego mentalność i wytrzymałość.

Chcielibyście zobaczyć Caina ponownie w klatce?

About Przemek Frąckiewicz

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *