Świat

Joe Rogan: Francis Ngannou powinien dołączyć do AKA

on

Joe Rogan podczas swojego podcastu wypowiedział się na temat Francisa Ngannou, który w ostatniej swojej walce uległ na punkty Stipe Miocicowi. Popularny komentator federacji UFC uważa, że Francis powinien przenieść się, i rozpocząć treningi w American Kickboxing Academy.

On próbował skończyć Stipe w pierwszej rundzie. Myślał, że Miocic nie przetrwa jego ataków. Stipe zawalczył ja rasowy zapaśnik, i przyjął kilka mocnych ciosów od Francisa, ale to tylko pokazuje jakim jest mistrzem. To nie tylko to, że on wie jak walczyć, on jest kur***** mocny. Przed pojedynkiem myślałem, że Francis wygra tą walkę. Nigdy wcześniej nie widziałem nikogo z tak przerażającym ciosem! – powiedział Joe. 

Rogan twierdzi, że przejście Ngannou do AKA pozwoliłoby mu się jeszcze bardziej rozwinąć, i rozszerzyć zakres jego możliwości w octagonie.

Jak oglądasz przygotowania do walk Daniela Cormiera, Luke’a Rockholda czy Caina Velasqueza, tam są powody dlaczego Ci goście są tak cholernie dobrzy. Każdego dnia idą na siebie z całym impetem, i walczą, trenują do upadłego dlatego są tak cholernie dobrzy. To pie****** potwory. Francis fizycznie wygląda słabo, ale jeśli byłby z nimi na obozie? Jasna cholera! Jeden obóz z najlepszymi ludźmi, którzy są najlepsi w tym sporcie dałby mu bardzo dużo – stwierdził Rogan.

Czy Francis Ngannou skorzysta z rady Joe Rogana? Pomysł wydaje się nie być głupi, bo zapasy, które tak bardzo kulały w walce ze Stipe Miocicem zdecydowanie mogły by ulec poprawie.

Źródło: bloodyelbow.com

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *