Świat

Jon Jones: Conor mnie zainspirował

on

Mający nadzieję na szybki powrót do octagonu Jon Jones jak sam zdradza, jest zainspirowany inną gwiazdą UFC.

Borykający się z problemami dopingowymi i USADA Jones, chciałby jak najszybciej powrócić do walk. Jeśli chodzi o jego potencjalny powrót, to były mistrz wagi półciężkiej oznajmił, że jego inspiracją w powrocie jest kolega po fachu, Conor McGregor.

Conor McGregor inspiruje mnie najbardziej do tego by sięgać po większe walki. Większe ryzyko, większa nagroda, to mój plan. Czas wyrwać stronę z jego książki i rozpocząć wyzwanie samego siebie na przeciw kilku przerażającym typom.

– powiedział Jones w Allow Me to Interrupt.

Jon nie uniknął także swoich odczuć na temat zbliżającej się walki na szczycie kategorii lekkiej pomiędzy właśnie Conorem a Khabibem Nurmagomedovem.

Wierzę, że Conor ma zapasy, oczywiście nie na tym samym poziomie co Khabib. Myślę, że Khabib udanie zaliczy większość prób sprowadzeń, po jakie pójdzie, ale Conor to atleta. Nie powinien być niedoceniany. Khabib nie ma najsilniejszej obrony w stójce i nie rozumiem dlaczego on nie pracuje nad swoim jiu-jitsu. Jeśli kogoś obalasz to dlaczego go nie skończysz? On bazuje na G&P i nigdy nikogo nie kończy w ten sposób. Khabib to zapaśnik z czarnym pasem, jeśli dodać do tego czarny pas w BJJ to wtedy byłby mega przerażający.

 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *