News

Jon Jones vs Alexander Gustafsson 2 – negocjacje utknęły w martwym punkcie!

on

Niestety wygląda na to, że na walkę Jon Jones vs. Alexander Gustafsson 2 będziemy musieli trochę poczekać.

Powodem takiego obrotu sprawy jest prawdopodobnie fakt, że wracający po 15 miesiącach zawieszenia Amerykanin żąda zbyt dużej wypłaty. Stroną silnie naciskającą na rewanż jest sztab Szweda oraz sam Alexander. Pierwszy pojedynek zakończył się zwycięstwem Jona. Walka była jednak bardzo wyrównana i do samego końca nie było wiadomo, kto zostanie zwycięzcą.

Wiele źródeł potwierdza, że negocjacje w sprawie Jon Jones vs Alexander Gustafsson 2, utknęły w martwym punkcie ze względu na Jonesa i liczby jego PPV. Jones wstrzymał się ze względu na obcięcie procenta od sprzedaży PPV.

Pierwotnie pojawiły się głosy, że Jones wróci już na UFC 230 jednak zaprzeczył temu sam Dana White. Drugim terminem miała być gala UFC 232, wtedy to właśnie bylibyśmy świadkami walki rewanżowej, na szali której może znalazłby się pas wagi półciężkiej.

About Bartek Potępski

W MMA zakochany od pierwszych gal KSW. Miłośnik UFC, Cage Warriors, ACB. Największy samozwańczy fan Conora McGregora w Polsce. Ulubieni zawodnicy to jeszcze: Joanna Jędrzejczyk, Brian Ortega, Stipe Miocić, Jon Jones i Justin Gaethje.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *