Świat

Jon Jones vs Daniel Cormier 3 jeszcze w tym roku?!

on

Fani MMA po raz trzeci mogą być świadkami pojedynku pomiędzy Jonem Jonesem i Danielem Cormierem.

Jones vs DC to jedna z najciekawszych rywalizacji w UFC nie tylko jeśli chodzi o aspekty w Octagonie. Przypomnijmy, że Jones wygrał pierwszą walkę z Cormierem na UFC 182, wygrał także drugą na UFC 214, jednak potem wynik walki zmieniono na no-contest, z uwagi na złamanie polityki antydopingowej UFC przez Jona.

Obecnie „Bones” nie usłyszał jeszcze wyroku za to przewinienie i nie wiadomo ile potrwa jego potencjalne zawieszenie, jednak jeden z trenerów byłego mistrza, Brandon Gibson zamieścił bardzo interesujący i proroczy wpis na twitterze:

 Spróbujmy po raz kolejny – przewiduję, że zobaczymy trzecią walkę Jones vs DC, o tytuł wagi ciężkiej 29 grudnia 2018 roku.

Jak widać bardzo odważne przewidywania, może nie co do samej walki ale stawki tego pojedynku, czyli tytułu wagi ciężkiej (obecnie dzierżony przez Stipe Miocica) . Jednak jeśli tak by się stało, byłoby to coś niesamowitego.

Zanim doszłoby do tego starcia, Daniel Cormier musiałby wygrać walkę ze Stipe Miocicem, którą stoczy na UFC 226.

 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *