News

Jose Aldo nadal interesuje się boksem, ale obecnie koncentruje się na odzyskaniu pasa UFC

on

Były mistrz wagi piórkowej UFC, Jose Aldo, ma obecnie zakontraktowane tylko cztery walki w UFC. W przeszłości były mistrz powiedział, że przeniesie się do boksu po wygaśnięciu obecnej umowy UFC.

Trenuje boks, ponieważ ma marzenie o startach w profesjonalnym boksie – powiedział trener Aldo Andre Pederneiras w zeszłym roku w MMAFighting.

Gdyby to zależało od niego, walczyłby wszystkie swoje walki UFC (pozostawione na kontrakcie) w ciągu trzech miesięcy i odejdzie. Chce profesjonalnie się pożegnać.

Teraz jednak Aldo wydaje się nieco zmieniać swoje zdanie. Mówiąc o pokazie „Giro Combate” w Brazylii, Aldo wyjaśnił, że jego głównym celem jest odzyskiwanie tytułu mistrza UFC i wielokrotne jego bronienie.

Jak tylko kontrakt się skończy, zdecyduję, czy pójdziemy do boksu, czy pozostaniemy w MMA – powiedział Aldo dla MMAJunkie

Ale moim marzeniem jest odzyskanie tytułu. Właśnie na tym się skupiam. Właśnie o to mi chodzi

Tak właśnie powiedziałem moim trenerom. Dlatego znowu trenuję i motywuję wszystkich. Wiem, że mam szansę, mam umiejętności i chcę znowu zdobyć tytuł.

W zeszłym tygodniu Aldo wyraził zainteresowanie walką na UFC 224 z udziałem Jeremy’ego Stephensa. Jeśli dojdzie do walki ze Stephensem, będzie to pierwsza nie tytułowa walka Aldo.

Jest inaczej -powiedział Aldo.

Ale myślę, że byłem tak przyzwyczajony do tego od tak dawna, że ​​trochę tęsknię za tym zdobywaniem. Ale, oczywiście, jestem wojownikiem. Przygotowaliśmy się na taką możliwość. Trenuję, żeby zrobić teraz trzy rundy. Ale mam nadzieję, że wkrótce, z wygraną, będę mógł podnieść się powoli i znów walczyć o ten tytuł.

A potem wszystko wróci do tego, jak powinno wyglądać: ja jestem mistrzem, a następnie wielokrotnie bronie tytułu.

Czy uważasz, że Jose Aldo może odzyskać mistrzowski pas?

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *