News

Justin Gaethje: „Wymówka” o zbijaniu wagi przez Joannę Jędrzejczyk nie jest powodem, dla którego przegrała – I to się powtórzy.

on

Zawodnik wagi lekkiej UFC Justin Gaethje, ostro skomentował komentarze Joanny Jędrzejczyk na temat jej przegranej walki z Rose Namajunas. Amerykanin twierdzi, że ciężkie zbijanie wagi przez Polkę, to tylko wymówka, co więcej uważa, że rewanż obu zawodniczek będzie podobny.

Nie znam jej, i nie wiem co się jej stało, więc nie mogę jej osądzać. Myślę, że jest słaba, by przyznać, że przegrała sama z siebie.

– Powiedział Gaethje dla MMA Fighting.

To jej własny interes. I bez względu na wszystko, może być prawda na którą ma dowód Ja, nie zamierzam Cię wspierać. Okej, czyja to wina? Pod koniec dnia, czyj to był błąd? To była twoja wina. Czy masz w domu wagę? Wówczas robisz krok na skali każdego ranka, tak jak każdy z nas. Martwimy się o naszą wagę całym obozem i nigdy nie miałem pomocy dietetyka w całym moim życiu.

Wychowywałem się w college’u, jedząc McDonalds każdego dnia. To siła woli. Albo to robisz, albo nie robisz tego. Podobnie, dietetyk nie obciąża Cię tym. I tak, może to być szkodliwe dla twojego występu na gali, więc jeśli zbijasz olbrzymią ilość, to jestem pewny, że ​​cierpiała ogromnie i jestem podekscytowany widząc Rose walczą z najlepszą Joanaą.

Gaethje, który walczy z Dustinem Poirierem 14 kwietnia w głównej karcie gali UFC na FOX 29, wyjaśnił, co miał na myśli, kiedy nazwał komentarze Jędrzejczyk „słabymi”.

Wie, że przybrała na wadze. I pod koniec dnia jest to wymówka. Nawet jeśli to fakt, to nadal jest wymówka, ponieważ nadal była to jej wina. Mam na myśli, że jako zapaśnik – nie nazywam Joanny słabą, mówię, że te tłumaczenia są słabe.

Tak więc, podczas gdy Gaethje przyznał, że wszystko może się zdarzyć w tym nieprzewidywalnym sporcie, jak im są mieszane sztuki walki, jest przekonany, że nawet jeśli Jędrzejczyk naprawi problemy z cięciami wagi na UFC 223, będą inne czynniki, które doprowadzą ponownie do wygranej Rose Namajunas.

To walka. Jędrzejczyk jest jednym z wojowników na najwyższym poziomie w tej kategorii wagowej na świecie.

– Powiedział Gaethje.

Myślę więc, że ma możliwość wygrać, ale nie sądzę – nie może po prostu pójść i zmienić jej całego stylu. Nie może zmienić sposobu, w jaki poruszają się jej stopy. A Rose biła ją z powodu sposobu, w jaki poruszają się jej stopy.

Kto wygra rewanżowe starcie o mistrzowski pas?

Źródło: MMAFighting

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *