Świat

Kamaru Usman: Till przypomina mi Anthony’ego Johnsona

on

Służąc jako zastępca do walki o tytuł na UFC 228, Kamaru Usman uważa, że jest przygotowany zarówno dla mistrza, Tyrona Woodleya, jak i pretendenta, Darrena Tilla.

Usman twierdzi, że jeden z nich wypadnie z powodu problemów z osiągnięciem limitu wagi półśredniej (170 funtów).

W przypadku Woodleya nie chodzi o to, aby przytyć, nie o to chodzi. Był zapaśnikiem; nie chodzi o to, żeby przybrać na wadze. Jeśli Woodley nie walczy, to chodzi o coś innego. To jedyny powód, dla którego Woodley wyszedł. Darren Till pokazał, że to kwestia wagi. To duży facet. To nie jego wina, on rośnie, jest człowiekiem – jest wielkim facetem. W przypadku Tilla może to być kwestia wagi i może być tez co innego.

– powiedział Usman, Lukeowi Thomasowi w The MMA Hour.

Usman nie wierzy, że Till nie będzie miał problemów z wagą po tym, jak przekroczył wagę w swoim rodzinnym mieście.

W tej walce z Thompsonem, Till otrzymał wystarczającą ilość czasu. Wiedział o tym przez chwilę. Trenował i trenował, a oni po prostu próbowali zmusić „Wonderboya”, by wziął udział w walce i poleciał tam, gdzie walczyli. Miałeś wystarczająco dużo czasu, nie musiałeś podróżować, byłeś w swoim rodzinnym mieście, spałeś w swoim łóżku, a rzeczy wciąż przeszkadzały ci w robieniu wagi. Teraz, kiedy nie masz wystarczająco dużo czasu, masz 48 dni na trening i zbicie … Widziałem go w Vegas, że jest dużym facetem, naprawdę wielkim facetem. Teraz ma 48 dni, aby zrobić wagę i musi podróżować do Ameryki. To sprawia, że ​​jest to (zbijanie) o wiele trudniejsze.

Till przypomina mi Anthony’ego Johnsona nieustannie próbującego zrobić 170 funtów w ciągu dnia. Założę się, że dla niego jest tak samo.

Co sądzicie o słowach Tilla?

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *