Świat

Kevin Lee celuje w walkę z Anthonym Pettisem na UFC 229

on

Choć karta walk gali UFC 229 niemal ukształtowała się, to Kevin Lee (17-3) wciąż liczy, że zawalczy w Las Vegas.

„The Motown Phenom” liczy na walkę z Anthonym Pettisem (21-7). Wierzy, że zwycięstwo z nim może zrobić z niego kolejnego pretendenta do tytułu mistrza wagi lekkiej. Choć Anthony ostatnie wyniki ma w kratkę, to trzeba mu oddać, że jest byłym posiadaczem pasa.

Myślę, że organizacja lubi dobre walki. Wygląda na to, że w karcie na UFC 229 są jeszcze wolne miejsca. Rozumiem dlaczego Georges St-Pierre nie chce ze mną walczyć. Przegrana ze mną to duże ryzyko, a zwycięstwo nie byłoby czymś prestiżowym. Ale odebrałem to trochę jako brak szacunku.

– skomentował Lee odrzucenie propozycji walki przez St-Pierre’a.

Jeżeli muszę znowu pokazać jak dobry jestem, to Anthony Pettis będzie odpowiedni ku temu, by zostać moją ofiarą. Jestem najlepszym w tej dywizji, do tego cały czas rozwijam się. Odpuściłem pokazywanie się w mediach, by skupić się na treningach. Niezależnie od decyzji UFC, ja będę gotowy na 6 października.

– stwierdził Lee.

Warto podkreślić, że w karcie UFC 229 znalazł się już jeden pojedynek zawodników wagi lekkiej. I to o tytuł mistrzowski. Khabib Nurmagomedov postawi pas mistrzowski na szali w konfrontacji z Conorem McGregorem.

About Kamil Gieroba

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *