News

Khabib Nurmagomedov: Nie dam Conorowi walki o pas

on

Zamieszania w wadze lekkiej ciąg dalszy. Jeszcze wczoraj menadżer Khabiba Nurmagomedova opowiadał o przejściu na emeryturę swojego podopiecznego po pokonaniu Fergusona i McGregora. Tym czasem sam zainteresowany wypowiada się na temat, że jeśli wygra z Tonym, to Conor na walkę o pas będzie musiał zasłużyć.

Kiedy pokonam Fergusona, zrobię tak, żeby Conor troszkę spokorniał, i ustawił się w kolejce. Musi ustawić się w kolejce ponieważ ma tylko jedną walkę w wadze lekkiej. No i co? Po jednej walce chce walczyć o tytuł? Nie ma takiej opcji. Kiedy już będę mistrzem zapytam: Hej, kto jest prawdziwym challengerem? Kto masz pięć lub sześć zwycięstw z rzędu? Oni muszą walczyć o tytuł, nie o Ciebie. Zobaczymy co się wydarzy. Jednak nie sądzę, że on kiedykolwiek będzie chciał ze mną walczyć. Oni zrozumieli co się może wydarzyć w tym pojedynku – powiedział Khabib.

Conor McGregor wciąż dzierży pas mistrza wagi lekkiej UFC. O tytuł tymczasowy będą walczyć Ferguson z Nurmagomedovem 7 kwietnia podczas gali UFC 223. Dagestańczyk jest jednak przekonany, że zwycięzca tego pojedynku otrzyma regularny pas kategorii lekkiej.

To nie jest Conora pas. To nie jest tymczasowy pas Fergusona. To jest bezsprzecznie prawdziwy pas. Po walce 7 kwietnia będzie potwierdzone to oficjalnie. Kto wygra będzie prawdziwym mistrzem. Tony jest teraz mistrzem tymczasowym. Nazywają Conora prawdziwym mistrzem, ale to nie jest żaden mistrz. Ktokolwiek zwycięży w walce 7 kwietnia będzie prawdziwym mistrzem – zapewnia Nurmagomedov. 

Zgadzacie się z opinią „Dagestańskiego Orła” ?

 

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *