Bellator

Khabib Nurmagomedov wybiera rywala na ostatnią walkę w karierze!

on

Dużo mówi się na temat potencjalnego rewanżu Khabiba Nurmagomedova z Conorem McGregorem, Rosjanin odrzuca tę walkę.

Wujek mistrza wagi lekkiej UFC, Alex Nurmagomedov w wywiadzie dla Sport Express wyjaśnia okoliczności:

Od początku zaproponowali mu rewanż z Conorem, i jeśli się zgodzi dostanie 15 milionów dolarów. Lecz Khabib powiedział nie, niech Conor ustawi się w kolejce i walczy z innymi. Khabib chce walczyć z Tonym Fergusonem, a następnie zakończyć karierę.

Zaproponowaliśmy walkę z Tonym, ale ona może się wydarzyć tylko wtedy gdy Khabib dalej zostanie w UFC. Po jego deklaracji dostaliśmy wiele ofert od organizacji takich jak: Bellator, Fight Nights Global czy Akhmat MMA. Jeśli Khabib zostanie w UFC to jego walka z Fergusonem odbędzie się w kwietniu lub maju.

Za 2 miliony dolarów od Bellatora i rapera 50 Centa, Khabib nie będzie walczył. Teraz jest gotowy walczyć za minimum 5 milionów. W Bellatorze może dostać 2 miliony dolarów i mógłby stoczyć osiem pojedynków z twardymi wojownikami, nie mogę zdradzić ich imion ale to są wojownicy z krwi i kości. UFC nas poprosiło aby się nie spieszył, ponieważ oni nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji.

Walka Khabiba Nurmagomedova Tonym Fergusonem była już zestawiana kilkukrotnie lecz nigdy panowie finalnie nie spotkali się w octagonie UFC. Amerykanin pokonał Anthonego Pettisa na tej samej gali co Khabib poddał McGregora. To właśnie Ferguson wydaje się najbliższym rywalem Rosjanina ponieważ jak widać oboje chcą tego starcia i może akurat teraz uda się sfinalizować ten pojedynek.

Jak widzicie przyszłość mistrza wagi lekkiej UFC?

About Przemek Frąckiewicz

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *