News

Klubowy kolega Conora McGregora twierdzi, że Khabiba Nurmagomedova czeka nokaut w pierwszej rundzie!

on

Były dwuklasowy mistrz UFC Conor McGregor (21-3 MMA, 9-1 UFC) powróci z ponad dwuletniej przerwy w październiku. Spotka się w klatce z Khabibem Nurmagomedovem (26-0 MMA, 10-0 UFC) w celu odzyskania mistrzowskiego pasa, którego nigdy nie stracił w walce, a raczej został pozbawiony ze względu na swoją przerwę od walk w UFC.

James Gallagher dość odważnie skomentował swoje przewidywania na walkę Conora McGregora z obecnym mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem. Gallagher twierdzi, że jego klubowy kolega znokautuje „Orła” w pierwszej rundzie.

On zesztywnieje w niecałą minutę, półtorej.

– powiedział Gallagher w rozmowie z MMAjunkie.

Chociaż jego opinia jest niezaprzeczalnie stronnicza, Gallagher, 21 latek, powiedział, że McGregor, jest kiepskim zestawieniem dla Nurmagomedova.

Gallagher powiedział, że wierzy, że Nurmagomedov popełni błąd, gdy spróbuje walczyć w parterze.

Zaraz się pośpieszy i spróbuje obalić Conora.

– dodał Gallagher.

Nie można strzelać niechlujnymi ciosami, próbując zamknąć dystans. Conor uderzy raz czysto na szczękę, a on padnie na ziemie.

Niepokonany Gallagher (7-0) zawalczy w najbliższy piątek na gali Bellator 204. Spotyka się w klatce z Rickym Bandejasem (10-1 MMA, 0-0 BMMA)

Zgadzacie się z opinią Irlandczyka?

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *