Świat

Luke Rockhold o walce z Weidmanem: Nic nie jest jeszcze podpisane

on

Na UFC 230 ma dojść do jednego z najciekawiej zapowiadających się rewanżów w kategorii średniej.

W tej walce mają bowiem zmierzyć się Luke Rockhold i Chris Weidman. Obaj zmierzyli się na UFC 194, gdzie Luke odbrał pas Chrisowi, rewanż miał odbyć się na UFC 199, jednak przeszkodziła w tym kontuzja jednego z nich. Na UFC 230 wreszcie fani mogą doczekać się tej walki, jednak jeszcze nic nie jest oficjalne.

Nic nie jest jeszcze podpisane. To intrygująca walka. MSG vs. Weidman… ja jestem numerem 2 on numerem 3 w rankingu. To świetna walka. Możesz tam wyjść i zrobić robotę w MSG…to zabawne i seksowne. Oni muszą pokazać mi właściwy kontrakt. Nie mam nic do roboty na dniach. Biznes się kręci. Robimy go wszędzie. Kiedy pokażecie mi właściwy kontrakt podpiszę go.

– powiedział dla MMAJunkie.

Wygląda na to, że Luke nie podpisał jeszcze kontraktu na walkę ze względu na sprawy finansowe, co oznacza, że UFC za mało chce mu zapłacić.

Kocham walczyć. Nic nie jest tak super jak walka, ale to musi mieć sens. Nie poświęcę mojego czasu by stracić pieniądze na jakąś walkę. Kocham to co robię i mam jeszcze dużo do pokazania w tym sporcie. Ale…Ci ludzie muszą dostać kontrakt na jaki zasługują. Muszą otrzymać jasne priorytety, takie jakie chcą i pokazać gdzie chcą iść, w jakim kierunku. Wiem czego chcę. Wszystko jest okej. Nie wyjdę to walki, w której przegram pieniądze. Zarabiam dobrze poza nią także.

Rockhold po raz ostatni walczył w lutym na UFC 221, gdzie przegrał z Yoelem Romero. Po tej porażce wydawało się, że zawodnik przejdzie kategorię wyżej (dużo mówiło się o walce z Alexandrem Gustafssonem), jednak jak widać Luke pozostanie w 185 funtach…przynajmniej na razie.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *