News

Marcin Tybura wspomina walkę z Derrickiem Lewisem: Lewis uśpił moją czujność

on

Zawodnik UFC wagi ciężkiej Marcin Tybura pojawił się na gali DSF, wypowiedział się dla poratlu FightSport na temat swojej przegranej walki z Derrickiem Lewisem.

Moment nie uwagi, zagrożenie nokautem jest kiedy on rozrywa klincz, trener zwracał mi na to uwagę żeby o tym pamiętać. Trochę mnie uśpił w tej 3 rundzie, też myślałem, że jest zmęczony bo dość głośno sapał.

Ja nie byłem zmęczony, poszedł cios na szczękę, nie mogłem się szybko pozbierać i za nim doszedłem do siebie to sędzia przerwał walkę

Która walka była trudniejsza? Ta z Derrickiem Lewisem czy ta z Fabricio Werdumem?

Ta walka była o tyle trudniejsza, że Lewis uśpił moją czujność, w walce z Werdumem wiedziałem, że szykuje się do akcji, że markuje cios i cały czas byłem czujny, tutaj zabrakło koncentracji

Może zrobię od walki przerwę, 5 miesięcy może pół roku

Ambicje mam duże i chciałbym piąć się w górę, cały czas się rozwijam i będzie lepiej

Marcin ma na koncie dwie porażki z rzędu jednak jak sam przyznaje poprawił już parę elementów, czekamy z niecierpliwością na powrót Polskiego wojownika do octagonu UFC.

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *