News

Mateusz Gamrot chciałby walki z byłym mistrzem UFC i Bellatora !

on

Mistrz KSW w wadze lekkiej, Mateusz Gamrot zaprasza do walki jednego z najlepszych zawodników jego kategorii na świecie, byłego mistrza UFC i Bellatora, Eddiego Alvareza.

„Gamer” wyraził chęć takiej walki na swoim tweeterze.

Byłoby wielką przyjemnością przywitać Eddiego Alvareza w KSW. Eddie to niesamowity zawodnik, dwukrotny mistrz i jestem pewien, że dalibyśmy fanom jedną z najlepszych wojen w historii KSW. Jeśli on jest dostępny to wchodzę w to!

Przypomnijmy, że Alvarez nadal nie podpisał nowego kontraktu z UFC i pod znakiem zapytania stoi przyszłość zawodnika w tej organizacji. Jego ostatnia walka odbyła się na UFC w Calgary, gdzie przegrał w 2. rundzie prze TKO z Dustinem Poirierem.

Gamrot ostatnią walkę stoczył na KSW 42, gdzie pokonał Grzegorza Szulakowskiego. Bardzo możliwe, że zobaczymy go ponownie w akcji jeszcze w tym roku.

Chcielibyście zobaczyć pojedynek „Gamera” z Alavrezem?

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *