Świat

Max Holloway oraz Frankie Edgar zabierają głos po odwołaniu ich walki na UFC 222

on

Wczoraj ogłoszono, że pojedynek o pas wagi piórkowej pomiędzy Maxem Holloway’em a Frankie’m Edgarem został odwołany z powodu kontuzji mistrza.

Teraz obaj zawodnicy postanowili wypowiedzieć się na temat tego zdarzenia.

Zapytałem lekarzy, czy może odciąć mi nogę a potem zapytać komisji czy mógłbym walczyć niepełnosprawny. Powiedzieli mi na koniec dnia, że jest jak jest…Gdyby dziesiątki członków rodziny z Hawajów przyjechało na tą walkę … Wiem, że to jest do bani, ale trzymajcie się tam. Zamierzamy ponowić termin jak najszybciej

Dużo optymistyczniejsze wieści przekazał Edgar, który niezależnie od tej sytuacji wystąpi na gali UFC 222.

 

Znów ta sama sytuacja, zdecydowanie jestem rozczarowany, widać los nie pozwolił nam na walkę. Życzę Maxowi szybkiego powrotu do zdrowia, ale przedstawienie musi trwać. Do zobaczenia w Vegas 3 marca!

Nie wiadomo, kto będzie rywalem byłego mistrza wagi lekkiej, ale krążą plotki, że może być to Brian Ortega. Pozostaje nam poczekać na oficjalne stanowisko UFC.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *