Świat

Max Holloway podekscytowany walką z Brianem Ortegą: To nowa era, nowe twarze i świeże zestawienie

on

Kolejna obrona tytułu przez Maxa Holloway’a szykuje się naprawdę wyśmienicie.

Hawajczyk zmierzy się bowiem z Brianem Ortegą, który na UFC 222 jako pierwszy zawodnik w historii znokautował Frankie’go Edgara.  Pierwotnie Max miał zawalczyć właśnie z Edgarem, jednak mistrz wypadł z powodu kontuzji, co przyczyniło się do zmiany rywala dla „The Answera”.

Holloway nie ukrywa podekscytowania z walki z Ortegą:

Jestem bardzo podekscytowany z tej walki. Dużo ludzi mówiło już o tej walce, kiedy byłem zestawiony z Edgarem. Wreszcie walczę z gościem, na którego Ci ludzie patrzyli kiedy się rozwijał. To nowa era, nowe twarze i świeże zestawienie.

– powiedział w podcascie Below the Belt.

Nie mogę się doczekać tego wyzywania, ciągle patrzę na to starcie. Naprawdę nie mogę się tego doczekać. On jest niebezpieczny i to w każdej płaszczyźnie. Zawsze udowadniał, że jest niebezpieczny jako grappler, ale pokazał, że i w stójce jest bardzo dobry. Tak jak mówię, kiedy widzę zagrożenie chcę pójść prosto w środek ognia i chcę to przetestować. A kiedy mamy się zmierzyć, przekonamy się pewnie niedługo.

Walka Maxa z Brianem nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona, jednak to tylko kwestia czasu, kiedy UFC to zrobi.

 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *