Świat

McGregor do Khabiba: Gdybyś wyszedł z tego autobusu, byłbyś martwy!

on

Na wczorajszej konferencji pasowej doszło do pierwszej konfrontacji Conora McGregora z mistrzem UFC wagi lekkiej, Khabibem Nurmagomedovem.

Jeden z dziennikarzy zadał Conorowi pytanie, dlaczego postanowił wrócić, a ten odpowiedział mu, że po prostu to kocha i był mocno niezadowolony, że nie ma na konferencji fanów.

Jeśli byłbym właścicielem i częścią promocji, to byliby tu fani. Gdzie ku*wa są fani? To dla nich walczymy. To oni płacą rachunki. Oni na to zasługują. Jestem na okresie próbnym w moich oczach, sprawach toczących się i nadchodzących sprawach cywilnych i musiałem tu przyjechać? Dawać tu fanów! Jesteśmy tu, chcecie wojny…no ku*wa więc jesteśmy. Wiecie o co mi chodzi, mówiąc o wojnie. Pier*lić to głupie gówno. Mam na myśli to, że nie dostałem tego, czego chciałem więc tu teraz jesteśmy.

– powiedział Conor na konferencji prasowej.

Wróciłem, ponieważ to kocham, by zamknąć tego gościa (Khabiba). Tego małego szczura, małą łasicę, twardziela w grupie. Poznałem takich wielu w życiu. Koleś, który rośnie w numerach. Człowiek, który, kiedy idzie na własną rękę, konfrontuje się z tchórzami i to właśnie widzieliście z tym gównem w autobusie. On jest gówniarzem przed swoimi rodakami. Naprawdę bardzo zaserwować niezłe lanie na tym szczurku ze szklaną szczęką!

Conor McGregor zakończył swą wypowiedź oświadczając, że gdyby Khabib Nurmagomedov wysiadł z autobusu przed UFC 223 na Brooklynie, to by nie żył.

Gdybyś wyszedł z tego autobusu, byłbyś martwy!

UFC 229 już 6 października!

 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *