News

Menadżer Khabiba o McGregorze: Jak zdobędziesz szacunek, kiedy mówisz źle o rodzinie, religii, krajach?

on

Menedżer Khabiba Nurmagomedova, Ali Abdelaziz, mocno obarcza winą Conora McGregora za wydarzenia na gali UFC 229, opisując Irlandczyka jako „okropnego człowieka”.

Nie możesz uderzyć psa i nie spodziewać się, że nie ugryzie.

– Powiedział Abdelaziz.

Nie można bawić się ogniem i nie oczekiwać, że się nie sparzysz. Ten człowiek, Conor McGregor, nie jest dobrym facetem.

Abdelaziz przyznał, że Nurmagomedov nie powinien przeskakiwać przez klatkę i rzucać się do członków zespołu McGregora, wywołując w ten sposób masową bójkę. Reakcja Rosjanina pojawiła się chwilę po tym, jak zakończył w dominujący sposób walkę w 4 rundzie, i tym samym pozostał mistrzem kategorii lekkiej.

Mój szacunek do Conora McGregora jest zerowy!

– Dodał Abdelaziz.

Jego zespół, całe jego otoczenie, to zero. Ci goście, wymagają szacunku, ale szacunek się zdobywa. Jak zdobędziesz szacunek, kiedy mówisz źle o rodzinie, religii, krajach?

Od początku między zawodnikami rodził się konflikt. McGregor zaatakował autobus przewożący Nurmagomedova na Brooklynie w kwietniu, a następnie zaśmiecał tę propagandę serią obelg, które atakowały Rosjanina, jego kraj i ojca- jest on muzułmaninem z regionu Dagestanu.

Sam Abdelaziz został atakowany słownie przez McGregora, który nazwał go „terrorystą” na publicznej konferencji medialnej. Abdelaziz twierdził, że głównym czynnikiem napędowym do sprzedaży biletów na gale, jaki stosowało UFC jest złą krew między zawodnikami.

Bądźmy prawdziwi.

– powiedział.

UFC promowało tę walkę za pomocą filmów. Promowali to jako wielką walkę między nimi.

Czy myślicie, że będzie rewanż pomiędzy obecnym mistrzem Khabibem Nurmagomedovem a Conorem McGregorem?

Źródło: USA TODAY

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *