UFC

Michael Bisping i George St-Pierre po pierwszej konferencji prasowej.

on

Wczoraj po raz pierwszy panowie się spotkali i oczywiście nie obyło się bez wyzwisk ze strony championa. Dziennikarze pytali George czy nie przeszkadza mu zmiana kategorii wagowej na wyższą, George odpowiedział, że jest to właściwy moment by przejść do wyższej dywizji i chciał spróbować czegoś innego.

Doszło do ostrej wymiany słownej pomiędzy fighterami, kanadyjczyk zapytał anglika czy jest jeszcze pijany bo opowiada bzdury, natomiast ten w odpowiedzi nazwał go „pieprzonym karłem” .Promocja walki zatem zaczęła się w najlepsze, Bisping również zapowiedział, że St-Pierre nie ma nic czym mógłby mu zagrozić i jest gotowy zmierzyć się z Yoelem Romero 6 tygodni po walce z Georgem. Podobno również wysłał smsa o takiej samej treści co potwierdził Dana White. Jeden z dziennikarzy zapytał White’a co teraz będzie z Romero ? Dana zapewnił, że Yoel dostanie walkę o pas w przyszłości.

Także na spotkanku twarzą w twarz zaiskrzyło między zawodnikami, a więc promocja walki Michael Bisping vs George St-Pierre zaczęła się tak jak przewidywano.

 

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *