News

Michael Bisping ma już na oku kolejnego rywala do pożegnalnej walki !

on

Michael Bisping trochę odwleka swoją ostatnią walkę w karierze.

Brytyjczyk miał po raz ostatni zawalczyć na UFC w Londynie jednak tak się nie stanie. Wśród jego rywali wymieniało się m.in Vitora Belforta czy Rashada Evansa. Jednak teraz na horyzoncie pojawił się kolejny przeciwnik.

Lyoto Machida po zwycięstwie na UFC w Belem wyzwał do walki Brytyjczyka. Bisping zareagował i miał wiele pozytywnych rzeczy do powiedzenia na temat byłego mistrza wagi półciężkiej.

Przemawiając w tym tygodniu na swoim ‚Believe You Me Podcast’ usłyszeliśmy co Anglik ma do powiedzenia na ten temat.

Nie mam problemu z decyzją, ale mam problem z tym, co powiedział później Machida. Ja tylko żartuję, nie mam z tym problemu, ale on zadzwonił do mnie kolejny raz. Po prostu powiedział, ze powinniśmy walczyć ze sobą już wielokrotnie, w ciągu ostatnich lat i, że w zasadzie ma do mnie dużo szacunku. Mam naprawdę ogromny szacunek do Machidy. Jak powiedziałem w sobotę, jest on jednym z prawdziwych specjalistów mieszanych sztuk walki. Oczywiście pojawił się problem ze sterydami, ale zawsze będzie nad nim gwiazdka.

Bisping powiedział również, że ewentualne starcie z Lyoto nawet mu się podoba i niedługo będzie rozmawiał z UFC na temat jego ostatniej walki przed odejściem na emeryturę.

Walka z Rashadem, o której była mowa, ale nie doszła do skutku. Walka z Lyoto również może być moją ostatnią. Jest bardzo podobny do Rashada pod wieloma względami. Jest byłym mistrzem i jest bardzo doświadczony. Jest kimś z kim nie walczyłem i mam do niego bardzo dużo szacunku. Miał długą i wspaniałą karierę, a o to w tym chodzi. W tej chwili muszę porozmawiać z UFC i dowiedzieć się, co oni planują. Nie analizuje przeciwników, ani tym kim są. Niech Bóg błogosławi Machidę. Dzięki za wyzwanie, zobaczymy co przyniesie przyszłość.

-powiedział Bisping.

źródło: mmanytt.com

 

 

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *