Świat

Michael Bisping odpowiada na wyzwanie Dereka Brunsona!

on

Były mistrz wagi średniej, Michael Bisping postanowił odpowiedzieć na ostatnie wyzwanie rzucone przez Dereka Brunsona.

Brunson kilka dni temu na twitterze postanowił rzucić rękawice Bispingowi, argumentując, że dzieli ich tylko jedno miejsce w rankingu (Bisping jest 6., Brunson na 7. miejscu w rankingu wagi średniej), więc jest to dobra okazja by zawalczyć.

Co więcej Brunson udostępnił także zdjęcie kontraktu już przez siebie podpisanego i czekającego teraz na podpis Michaela.

Drogi @bisping,

Nie jesteś dla mnie łatwą walkę. Jesteś nawet wyżej w rankingu ode mnie…Ty jesteś 6. ja 7. i nasza walka sens. To zaleta dla nas obu. Górna część dywizji jest od nas starsza, obaj przestańmy płakać. Ty nigdzie się nie wybierasz i ja też nie.

Po tym wpisie Brunson wreszcie doczekał się odpowiedzi. Bisping będąc w studiu FOX stwierdził, że chętnie zmierzy się z Amerykaninem.

Photoshop to fantastyczna rzecz (na temat rzekomego kontraktu przedstawionego przez Dereka). Nie zaproponowano mi walki z ” Porzuconym „Brunsonem. Powód, dla którego mówię „Porzucony” Brunson, jest taki, że wciąż jest cieniem swego dawnego „ja” po tym, jak ostatnio został pokonany przez Souze. Derek, jesteś dobrym facetem, ale mam więcej ryb do smażenia. Nie wiem nawet, czyj jest ten kontrakt jest … Derek, próbuj.

Jak widać kontrakt, który udostępnił Brunson wydaje się być fałszywy. Co do samej walki to widać, że Bisping nie jest skory do tego i chyba woli poszukać innego rywala.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *