News

Michael Bisping nie wystąpi na gali w Londynie!

on

Walka na gali UFC Fight Night 127 miała być dla Michaela Bispinga (30-9) ostatnią w zawodowej karierze i nic nie wskazywało, że ostatecznie Anglik nie wystąpi na gali w swoich rodzinnym kraju.

Sprzedaż biletów planowo ruszy jutro, jednak wydaje się, że z powodu braku Michaela Bispinga, ilość sprzedanych biletów będzie mniejsza niż wcześniej zakładano.

O całym zajściu poinformował sam zawodnik na swoich Twitterze.

Nie kupujcie biletów. Jeśli chcecie mnie zobaczyć w Londynie. Nie będę tam walczył. Właśnie rozmawiałem o tym z UFC

 

Jeszcze kilka tygodni temu, Anglik powiedział, że teoretycznie już teraz znajduje się na emeryturze i chętnie skupiłaby się na karierze medialnej.

Jednym z głównych kandydatów do występu w walce wieczoru w zastępstwie za „Hrabiego” na gali UFC Fight Night 127 może być Darren Till, jednak Brytyjczyk jest na antybiotykach i może w ostateczności  nie pojawić się na tejże gali. Nie wykluczone jest więc, że w main evencie zobaczymy Jana Błachowicza i Jimi’ego Manuwe.

Na obecny moment nie wiadomo, czy Michael Bisping jeszcze kiedyś zawalczy w octagonie. Zawodnik wciąż nie wydał długiego oświadczenia i nie podał głównej przyczyny podjęcia decyzji i braku występu na gali w Londynie.

Źródło: twitter

About Bartek Potępski

Jeden z największych fanów Conora McGregora w Polsce, fanboy w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wśród moich ulubionych zawodników znaleźć można również m.in. Joannę Jędrzejczyk, Briana Ortegę oraz Justina Gaethje. Poza MMA, miłośnik piłki nożnej, dumny i wierny kibic Realu Madryt.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *