Świat

Mistrz Bellatora z nadzieją na odzyskanie tytułu UFC przez Dominicka Cruza

on

Mistrz Bellatora w wadze koguciej, Darrion Caldwell ma nadzieję, że Dominick Cruz odzyska tytuł wagi koguciej UFC jeszcze w tym roku.

W najnowszym odcinku BJPENN.COM Radio, Darrion Caldwell (kolega klubowy Cruza) pochwalił Dominika  i zapewnił, że on – jak nikt inny – zasługuje na kolejną walkę o tytuł z TJ’em Dillashawem.

Jeśli Cruz nie otrzyma natychmiastowej walki o tytuł, wtedy nie będę wiedział, o co chodzi w tym sporcie. Jest prawie tak dobry, jak nigdy, odkąd tu przybyłem [do Alliance MMA]. Pokazał to. Spodziewam się, że do końca roku będzie walczył z TJ Dillashawem i zostanie mistrzem świata ponownie.

– powiedział Darrion.

Walka z T.J’em nie jest taka prosta do zrealizowania ponieważ sam mistrz chce by Cruz wygrał najpierw kilka walk, zanim ponownie spotkają się w octagonie.

Jedyne, co mam przeciwko Cruzowi, to to, że czuje się przyzwyczajony do tego rewanżu, czuje się uprawniony do tej tytułowej walki. Nie byłeś aktywny Dom. Jeśli byłeś aktywny, na pewno zasługujesz na tytuł. Ale chcesz przez dwa lata zostać odsuniętym na boczny tor, mówiąc, że jesteś „kontuzjowany”, a potem nagle szukają pretendenta i mówisz „jestem gotowy”.

– powiedział TJ w „Below The Belt”.

Jak myślicie, czy Cruz będzie kolejnym rywalem dla Dillashawa?

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *